Bestyrelsen valgperioden 2017- 2021:

Birgitte Hove (formand samt observatør fra Egedal Bands)
Betina Hilligsøe (byrådet)
Jens Skov (byrådet)
John Termansen (observatør fra Musikskolens Venner Egedal)
Mads Simon Vitrup Rasmussen (forælderrepræsentant)
Jon Brohauge (forælderrepræsentant)
Martin Berg (suppl./forælderrepræsentant)
Marianne Simpson (folkeskolerepræsentant)
Charlotte Nykjær (observatør fra EMUSO)
Jakob Peter Reich – (lærerrepræsentant/FU)
Mikkel Benn– (sekretær, musikskoleleder)

Birgitte Hove Petersen (formand samt observatør fra Egedal Bands)
Krakasvej 1
3650 Ølstykke
2529 3387
hovepetersen@live.dk

Betina Hilligsøe (Byrådet)
Rådyrleddet 13
3660 Stenløse
2729 9816
Betina.Hilligsoe@egekom.dk

Jens Skov (Byrådet)
Astershaven 109
2765 Smørum
2894 8894
Jens.Skov@egekom.dk

John Termansen (Musikskolens Venner – Egedal)
Rosenlundvej 25
3660 Stenløse
Tlf. 61 41 93 70.
john.termansen@outlook.dk

Mads Simon Vitrup Rasmussen (Forælderrepræsentant)
Engvej 60
3650 Ølstykke
XX XX XX XX
mads.simon.vitrup.rasmussen@skolekom.dk

Jon Brohauge (Forælderrepræsentant)
Solsikkevej 11
3650 Ølstykke
XX XX XX XX
jonbrohauge@gmail.com

Marianne Simpson (Suppl./Forælderrepræsentant)
Astershaven 59
2765 Smørum
51271077
m_mark69@hotmail.com

Martin Berg (Suppl./Forælderrepræsentant)
Fugleøjevej 6
3670 Veksø Sjælland
XXXXXXXX
martin@mt-net.dk

Marianne Simpson (Folkeskolerepræsentant)
Astershaven 59
2765 Smørum
51271077
m_mark69@hotmail.com

Charlotte Nykjær (Observatør fra EMUSO)
XXXXXX
XXXXXX
XXXXXX
cmillard@postkasse.net

Jakob Peter Reich – (Lærerrepræsentant)
Vardegade 17
2100 København Ø
26 17 03 59
Jakobreich@mail.dk

Mikkel Benn (Sekretær, Musikskoleleder)
Botoftevej 8
2700 Brønshøj
72 59 78 82
Mikkel.benn@egekom.dk

bestyrelsen 08-02-18

Seneste referater:

Referat af bestyrelsesmøde i Egedal Musikskole 08-02-18
Referat af bestyrelsesmøde Egedal Musikskole d. 05-10-17
Referat 1.0 – Bestyrelsesmøde 26-01-17 

 

Vedtægter Egedal Musikskole 08-09-2014_Page_1

Vedtægter Egedal Musikskole 08-09-2014_Page_2

Vedtægter Egedal Musikskole 08-09-2014_Page_3