Adresse:
Egedal Musikskoles administration
Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke

Musikskoleleder Mikkel Benn          Tlf.  7259 7882
Sekretær Jeanne Hartvig                Tlf.  7259 7883
Sekretær Lone Bisted                     Tlf.  7259 7884 (tlftid kun: Tirs, tors, fre kl. 09-11)
Sekretær Maria Brown                    Tlf. 7259 7607


Musikskolens CVR nr. 29188386
Musikskolens EAN nr. 5798008080999

E-mail: musikskolen@egedalmusik.dk

Ledelse:
Træffes efter aftale.
Mikkelbennportræt 03-03-16

Musikskoleleder – Mikkel Benn
mikkel.benn@egekom.dk
tlf: 72597882

Sekretærer:
Træffes mandag – fredag i telefontiden 9.00-11.00 og torsdage  kl. 15:30-17:00, eller efter aftale.

                                   

Lone Bisted                                                 Jeanne Hartvig
lone.bisted@egekom.dk                           jeanne.hartvig@egekom.dk
tlf: 7259 7884                                             tlf: 7259 7883

Maria Brown portræt

Maria Brown
maria.brown@egekom.dk
tlf: 7259 7607


Koordinatorer:
Træffes efter aftale.
Henrik Johnsen portræt                            Lundsby-portræt

Henrik Johnsen                                               Morten Lundsby
Folkeskole-koordinator                                    Musikfaglig koordinator, Fokuslinje
henrik.johnsen@egekom.dk                       morten.lundsby@egekom.dk
Tlf. 28111224                                                  Tlf. 21823315


Musikalsk/teknisk sevicemedarbejder:
photo-2

Søren Bay Rosenius
Tlf. 27449395